D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas gali dalyvauti konkurse?

Konkurse gali dalyvauti visi, kurie nori prisidėti prie Klaipėdos įvaizdžio kūrimo.

Kokie įkeliamo darbo reikalavimai?

Konkursui pateikiami darbai turi būti .png arba .jpg formatu, fono išmatavimai - 800x600px.

Logotipo taisyklės

Kaip bus išrinktas laimėtojas?

Bus renkami du laimėtojai. Vienas, už kurį daugiausiai buvo balsuota internetu balsavimo laikotarpiu, o kitas - išrinktas komisijos. Internetinio balsavimo tvarka ir taisyklės bus paskelbtos artėjant balsavimui.
Išrinkti du variantai bus pateikti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijai kaip rekomendacija, kuri ir nuspręs ar pasinaudoti šia nemokama dovana.

Kas balsuoja?

Laimėtoją rinks surinkta komisija bei patys klaipėdiečiai balsuodami internetu nurodytu laikotarpiu.

Kokia komisija vertins darbus?

Šiuo metu ieškome profesionalų, kurie būtų nešališki ir galėtų deramai įvertinti atsiųstus darbus, taip išrinkdami vieną variantą, kuris bus pateiktas savivaldybei. Komisija pateiks aiškius kriterijus pagal kuriuos vertina logotipą.

Kokie bus įsteigiami prizai?

Bus renkami du laimėtojai - vienas, išrinktas internetiniu balsavimu, kitas - komisijos. Šie du laimėtojai gaus rėmėjų bei partnerių įsteigtus prizus.

Iki kada vyksta balsavimas?

Siekdami užtikrinti skaidrumą bei lygias galimybes visiems dalyvaujantiems konkurse, logotipai gali būti įkeliami iki rugsėjo 10d., o internetinis bei komisijos balsavimas vyks iki spalio 2d.

Kiek darbų galiu kelti ir iki kada?

Darbų galima kelti kiek norima, juos pateikti galima iki rugsėjo 10-tos dienos.

Balsuojama tik už logotipą, kas kurs firminį įvaizdį?

Tai tik pirmasis žingsnis - dabar fokusuojamės į naujo logotipo pateikimą, tuo pačiu dirbdami ties tuo, jog savo žodį tartų ir speciali, nešališka profesionalų komisija. Tai gera proga atskleisti tikrąjį miesto veidą ir suteikti teisę talentingiems žmonėms prisidėti prie Klaipėdos įvaizdžio kūrimo.

Ar mano darbas bus apsaugotas?

Taip, visi darbai priklauso kūrėjui ir niekur kitur nebus naudojami.

Kaip bus apsisaugota nuo plagiato?

Taip, autorius, kuris pateikia logotipą ir yra jo savininkas. Mes nepretenduojame nei į logotipo autorines teises, nei į logotipo pardavimą savivaldybei. Išrinkti logotipai bus pateikiami savivaldybei kaip rekomendacija, o pats autorius tarsis dėl logotipo kompensacijos ar jo padovanojimo miestui.

Kaip bus apsisaugota nuo plagiato?

Nuspręsti ar darbas yra plagiatas, ar ne, mes neturime jokios teisės ar įgaliojimo. Tačiau siekdami išvengti tam tikrų nesusipratimų, prieš įkeldami darbus į tinklapį mes tikrinsime dėl dviejų dalykų:
1. Ar darbas nėra įžeidžiančio turinio.
2. Ar darbas nėra plika akimi matoma kito populiaraus prekės ženklo kopija.
Jei atsiųstas darbas nebus patvirtintas dėl vienos iš šių priežasčių, autorius bus informuotas.

Kas organizuoja šį konkursą?

Šis konkursas yra pilietinė iniciatyva, organizuojama individualių asmenų. Visas procesas yra organizuojamas be jokio savivaldybės ar kitų politinių jėgų įsikišimo. Tik vėliau, jau nubalsavus visuomenei ir nešališkai komisijai, savivaldybei pateikiami du logotipai pasirinkimui, kadangi tik savivaldybė gali priimti sprendimą vienu iš jų naudotis.
Organizatoriai pasilieka teisę keisti konkurso taisykles.