Privatumo Politika

Kiekvieno, dalyvaujačio konkurse, privatumas mums yra svarbus. “Logotipas Klaipėdai” konkurse turime keletą svarbių taisyklių:

  • Mes neprašome jokios asmeninės informacijos, nebent tai yra reikalinga konkurso įgyvendinimui ar mūsų teisių apsaugojimui.
  • Mes nesaugome jokios asmeninės informacijos, nebent tai yra reikalinga konkurso įgyvendinimui ar mūsų teisių apsaugojimui.

Puslapio lankytojai

“Aš myliu Klaipėdą” renka IP adresus ne tam, jog galėtų atpažinti vartotojus ar kažkur atskleisti šią informaciją. Jie renkami dėl tų pačių priežasčių, kaip ir žemiau aprašytas ir asmeninės informacijos naudojimas.

Asmeninės informacijos rinkimas

Norint savo darbus pateikti “Logotipas Klaipėdai” konkursui, dalyviai turi pateikti tam tikrą asmeninę informaciją. Ši informacija renkama tam, jog autorių darbai būtų identifikuoti ir apsaugoti nuo plagijavimo. Kontaktinė informacija, tokia kaip elektroninis paštas, renkama tam, jog su autoriumi būtų galimybė susisiekti konkurso reikalais. Autoriai, įkeldami darbus, gali atsisakyti nurodyti savo asmeninę informaciją, tačiau tokiu atveju jų darbai negalės būti talpinami ar apsaugoti. Puslapyje viešai rodomas tik autorius, darbo pavadinimas bei aprašymas, kontaktinė informacija viešai neskelbiama.

Asmeninės informacijos apsaugojimas

Dalyvaudami “Logotipas Klaipėdai” konkurse ir įkeldami informaciją bei darbus į puslapį www.logoklaipedai.lt, Jūs sutinkate su šių duomenų viešinimu: autoriaus vardas pavardė arba įmonė, darbo pavadinimas, darbo aprašymas. Ši informacija rodoma tam, jog autoriaus darbai būtų apsaugoti. Nurodę savo elektroninį paštą, Jūs sutinkate, jog su Jumis būtų susisiekiama aptarti su konkursu susijusius dalykus ar gauti aktualią informaciją apie konkursą. “Aš myliu Klaipėdą” imasi visų veiksmų šiai kontaktinei informacijai apsaugoti nuo trečiųjų šalių.

Darbų bei autorių asmeninės informacijos naudojimas

Kūrėjų darbus galime pateikti įvairioms sklaidoms priemonėms (parodoms, spaudai) informacijos platinimo tikslais. Pateikdami konkurse dalyvaujančių kūrėjų darbus sklaidos priemonėms, nurodomas autorius, siekiant užtikrinti, jog autorius, pateikęs logotipą ir būtų išlaikytas jo savininku. Kontaktinė informacija, kurią pateikia autoriai įkeldami logotipus, viešai neskelbiama ir nesidalinama.

Reklamos

Siekdami suteikti daugiau aktualios informacijos apie šį konkursą, mes galime pateikti informaciją trečiosioms šalims apie Jūsų pomėgius tam, jog galėtume suteikti Jums aktualias reklamas. Kurdami reklamas pagal Jūsų pomėgius, mes nenaudojame ir nesekame jokios kitos, su Jūsų veikla susijusios informacijos. Jei paspausite ant vienos iš reklamų, mes žinosime tik Jūsų domeną.

Privatumo politikos pakeitimai

Nors tikėtina, jog pakeitimai bus nedideli, “Aš myliu Klaipėdą” pasilieka teisę daryti privatumo politikos pakeitimus, apie tai informuojant lankytojus.